Popularne posty

 
Sortuj według:
 • Dlaczego warto nosić kolorową odzież medyczną?
  Dlaczego warto nosić kolorową odzież medyczną?
  406 Wyświetlenia

  Ubiór personelu medycznego kojarzy się głównie z białym fartuchami. Zastanówmy się - dlaczego warto nosić kolorową odzież medyczną? Przemawiających za tym argumentów jest całkiem sporo. Okazuje się, że ma to wpływ na wizerunek placówki, a także pozwala na dużo bardziej pozytywny odbiór medyków przez pacjentów. Oferta odzieży medycznej na rynku stale się poszerza. Zwykle osoby pracujące w placówkach medycznych decydują się na wybór białych uniformów. To uniwersalna opcja z kilku powodów - są...

  Read more
 • Fartuch do salonu kosmetycznego - jaki wybrać?
  Fartuch do salonu kosmetycznego - jaki wybrać?
  310 Wyświetlenia

  Schludny i zadbany wygląd kosmetyczki jest najlepszą wizytówką każdego salonu beauty. Nie bez znaczenia jest również jej ubiór. Ale jaki fartuch dla kosmetyczki będzie najlepszy? Przede wszystkim wygodny, niekrępujący ruchów i łatwy w czyszczeniu, istotne jest również to, w jaki sposób będzie się prezentować. W dzisiejszym artykule pokażemy Wam, jak dobrać idealny fartuszek kosmetyczny, który będzie odpowiadał potrzebom każdej profesjonalnej kosmetyczki.

  Read more
 • Kolekcja odzieży kosmetycznej w kolorze latte - moda na nude.
  Kolekcja odzieży kosmetycznej w kolorze latte - moda na nude.
  96 Wyświetlenia

  Jeśli jesteś kobietą pracującą w salonie kosmetycznym lub gabinecie medycyny estetycznej i szukasz modnej i wygodnej odzieży do pracy, kolekcja odzieży kosmetycznej w kolorze latte jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

  Read more
Showing 13 to 15 of 15 (2 Pages)