Odzież medyczna męska 

Sortuj wg
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

W ofercie naszego sklepu Vena Uniformy znajdziesz odzież medyczną dla mężczyzn. Jest to bardzo praktyczny element garderoby, wykonany z najwyższej jakości materiałów zapewniających komfort podczas codziennych zawodowych obowiązków.

Uniform lekarski powinien być wygodny i nie krępować ruchów. Praca w szpitalu bądź przychodni medycznej wymaga od pracowników pozostawania w ciągłej gotowości. Odzież nie powinna przeszkadzać w pracy. Ważne, żeby była jak najmniej odczuwalna, zapewniała komfort i nie stanowiła przeszkody podczas nagłych sytuacji wymagających ciągłego ruchu. Nasze uniformy lekarskie stanowią gwarancję wygody i spełniają wszelkie standardy jakości, ponieważ wykonane są z bawełny odpornej na rozerwania. Dodatkowo, tkanina przepuszcza powietrze, zapewniając świeżość przez cały dzień pracy.

Zerwać ze stereotypem - odzież medyczna męska

Odzież medyczna męska oprócz wymiaru praktycznego posiada również wymiar estetyczny. Nasze uniformy lekarskie odbiegają od stereotypu nudnego, przyszarzałego fartucha lekarskiego. Postanowiliśmy zmienić postrzeganie kadry medycznej i wnieść do ośrodków zdrowia trochę świeżości i radości. Jeżeli jesteś mężczyzną, który nawet w pracy chce wyglądać dobrze to jesteś we właściwym miejscu! W naszych sklepie Vena Uniformy na pewno znajdziesz bluzę medyczną, którą będzie spełniała Twoje wymagania.

Jeżeli cenisz sobie praktyczność połączoną z elegancją wybierz bluzę medyczną z dekoltem w kształcie litery V, w kolorze bieli lub czerni. Bluza wkładana jest przez głowę co z pewnością zapewnia oszczędność, tak ważnego w medycynie, czasu. Trzy pojemne kieszenie znajdują się na piersi i po bokach, co pozwala na przechowanie tam stetoskopu bądź innych niezbędnych w pracy lekarza przyrządów. Bluza medyczna idealnie prezentuje się z białymi spodniami, które również dostępne są w ofercie naszego sklepu.

Męska odzież medyczna 

Dla mężczyzn, którzy szukają innych opcji mamy propozycję bluz z boczną stójką. Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – biała i szara. Trzy duże kieszenie, krótki rękaw i luźny krój zapewniają komfort i funkcjonalność medycznego uniformu. W naszej ofercie znajdziesz także model ze standardową stójką w kolorach: biały, granatowy i szary.

Vena Uniformy pragnie zerwać ze stereotypem medycznego uniformu, dlatego znajdziesz tutaj także kolorową odzież medyczną. Wszystkie kolorowe modele wkładane są przez głowę i posiadają dekolt w kształcie litery V. Posiadają trzy kieszenie, do których można przypiąć identyfikator. Wykonane z najwyższej jakości bawełny doskonale sprawdzą się na dziecięcych oddziałach szpitalnych wywołując uśmiech wśród najmłodszych pacjentów. Tego rodzaju ubiór pozwoli dzieciom czuć się bezpiecznie i zminimalizuje nieprzyjemne wspomnienia związane z chorobą. Odzież medyczna kolorowa, z nadrukowanymi zwierzętami będzie pasować także weterynarzom. Do wyboru trzy wzory – Kocia Ferajna, Terrier i Zwariowane ZOO. Odzież medyczna męska dostępna w naszej ofercie stworzy wesoły, ale profesjonalny zestaw dla każdego lekarza.