Opublikowany w :"2021 - Grudzień"

 
Sortuj według:
 • Damska odzież medyczna na lato - jaką wybrać?
  Damska odzież medyczna na lato - jaką wybrać?
  994 Wyświetlenia

  Kiedy upały powodują gwałtowne skoki słupków rtęci na przyokiennych termometrach, osoby pracujące aktywnie w szpitalach, salonach kosmetycznych i w placówkach rehabilitacyjnych są narażone na naprawdę trudne warunki pracy. Nie w każdym miejscu jest zamontowana klimatyzacja, a aktywność w upalny dzień może sprawiać duży dyskomfort. To właśnie dlatego damska odzież medyczna na lato powinna spełniać określone funkcje – jakie? O tym przeczytasz w naszym artykule!

  Read more
 • Fartuch do salonu kosmetycznego - jaki wybrać?
  Fartuch do salonu kosmetycznego - jaki wybrać?
  379 Wyświetlenia

  Schludny i zadbany wygląd kosmetyczki jest najlepszą wizytówką każdego salonu beauty. Nie bez znaczenia jest również jej ubiór. Ale jaki fartuch dla kosmetyczki będzie najlepszy? Przede wszystkim wygodny, niekrępujący ruchów i łatwy w czyszczeniu, istotne jest również to, w jaki sposób będzie się prezentować. W dzisiejszym artykule pokażemy Wam, jak dobrać idealny fartuszek kosmetyczny, który będzie odpowiadał potrzebom każdej profesjonalnej kosmetyczki.

  Read more
 • Odzież weterynaryjna - jaką bluzę, jakie spodnie wybrać?
  Odzież weterynaryjna - jaką bluzę, jakie spodnie wybrać?
  880 Wyświetlenia

  Odpowiednie spodnie oraz bluza dla weterynarza, pozwalają na nieskrępowaną i komfortową pracę, a to niezwykle ważne w każdej dziedzinie medycyny. Odzież medyczna posiada odpowiednie certyfikaty i spełnia wymagane normy, dzięki czemu może być bezpiecznie stosowana przy kontakcie z różnego rodzaju zabrudzeniami, preparatami medycznymi i środkami do dezynfekcji. Każdy weterynarz powinien posiadać strój, który nie ogranicza ruchów, jest wygodny, przewiewny i łatwy w czyszczeniu. W dzisiejszym...

  Read more
 • Odzież medyczna - jak wybrać odpowiednią dla siebie?
  Odzież medyczna - jak wybrać odpowiednią dla siebie?
  762 Wyświetlenia

  Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych wariantów na wyposażenie pracowników w niezbędną odzież do pracy. Warto jednak mieć na względzie, że nie mogą być to zwykłe ubrania, ale profesjonalne uniformy, odporne na intensywne użytkowanie i częste pranie. Jak wybrać odzież medyczną? Czym kierować się podczas zakupów?

  Read more
 • Jak dbać o odzież medyczną – praktyczne wskazówki!
  Jak dbać o odzież medyczną – praktyczne wskazówki!
  1107 Wyświetlenia

  Odzież medyczna ma za zadanie wykazywać funkcje ochronne, zapewniać dobrą prezencję, być wygodna i trwała. Praca w branży medycznej i kosmetycznej jest jednak związana z ciągłym narażeniem się na działanie bakterii, wirusów i różnych zanieczyszczeń. Nietrudno się domyślić, że do zachowania maksymalnej higieny i prawidłowej prezencji, służbowy uniform jest prany po każdej zmianie. Jak dbać o odzież medyczną, by mimo częstych prań, cały czas wyglądała dobrze, nie straciła koloru i fasonu? Sprawdź!

  Read more
 • Jakie cechy powinna mieć każda pielęgniarka?
  Jakie cechy powinna mieć każda pielęgniarka?
  877 Wyświetlenia

  Wiedza i profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków służbowych są bardzo ważne. Jednak w tak odpowiedzialnym zajęciu, jakim jest zawód pielęgniarki, niezwykle ważne są również inne cechy – nabyte i wrodzone. Jakie cechy powinna mieć każda pielęgniarka? Sprawdźmy!

  Read more
 • Dlaczego warto nosić kolorową odzież medyczną?
  Dlaczego warto nosić kolorową odzież medyczną?
  521 Wyświetlenia

  Ubiór personelu medycznego kojarzy się głównie z białym fartuchami. Zastanówmy się - dlaczego warto nosić kolorową odzież medyczną? Przemawiających za tym argumentów jest całkiem sporo. Okazuje się, że ma to wpływ na wizerunek placówki, a także pozwala na dużo bardziej pozytywny odbiór medyków przez pacjentów. Oferta odzieży medycznej na rynku stale się poszerza. Zwykle osoby pracujące w placówkach medycznych decydują się na wybór białych uniformów. To uniwersalna opcja z kilku powodów - są...

  Read more
 • Kolor odzieży medycznej i jego znaczenie
  Kolor odzieży medycznej i jego znaczenie
  10039 Wyświetlenia

  Kolor odzieży medycznej nie jest regulowany określonymi przepisami. Ciężko jest nie oprzeć się wrażeniu, że białe kitle personelu medycznego zostają powoli wypierane przez inne barwy. Wynika to prawdopodobnie z próby ocieplenia wizerunku lekarzy i usiłowania zminimalizowania stresu związanego z wizytą w szpitalu. Czy wiesz, jakie naprawdę znaczenia ma kolor odzieży medycznej?

  Read more
 • Odzież medyczna dla pediatrów - jak wybrać odpowiednią?
  Odzież medyczna dla pediatrów - jak wybrać odpowiednią?
  679 Wyświetlenia

  Odzież medyczna dla pediatrów - jak wybrać odpowiednią? Lęki przed wizytą u lekarza występują nawet u dorosłych. Nic więc dziwnego, że najmłodsi pacjenci czasami płaczą i krzyczą w poczekalniach, obawiając się tego, co czeka ich za drzwiami gabinetu. W uspokojeniu i zapobieganiu atakom paniki pomaga odzież medyczna dla pediatrów. Nie zawsze jest standardowa i uniwersalna - nie pasuje do wszystkich lekarzy, ale w dziedzinie pediatrii sprawdza się doskonale. Z tego tekstu dowiesz się jak...

  Read more
Wyświetlanie od 1 do 9 z 9 (1 stron)